Erkek saç modelleri

By 12:57:00

Erkek saç modelleri arayanlar için en popüler tarzları seçtik. Hangi saç modelini tercih etmeliyim diye düşünüyorsanız yüz tipinize göre kendinize yakışan bir model seçmelisiniz.

2018 yılından bu yana moda olan uzun saçı tercih edebilirsiniz. Omuzlara kadar uzayan saçınızı ister arkadan bağlayarak ister serbest salarak kullanabilirsiniz.

Kıvanç Tatlıtuğ saç modeli ise dengeli bir kesim modelidir. Yanlar ve üst kısım uzun bırakılır. Aşkı memnu dizisinde oynarken bu modeli kullanmıştı. 

Zayn malik saç modeli ise yanlar kısa kesilir, üst kısım daha uzun bırakılır, isteğe göre renklendirme yapılır. Erkeklerin en çok kullandığı saç modelidir. 

Zac Efron da bu modeli kullanıyor, kullanımı kolay ve şıktır. 

Murat boz saç modeli de yanlar kısa üst kısım daha uzun kesim yaptırıyor. 

Ferman Akgül saç modeli ise kaş hizasını geçecek kadar uzatıp ara makas atarak yapılır. Kullanışlı bir saç modelidir, yıkadıktan sonra şekil vermekle uğraşmadan doğal halinizle dışarı çıkabilirsiniz.

Zac Efron'un ergenlikte kullandığı saç  modeli ise 2009 - 2010 yıllarında moda olmuştu. Düz saçlıların daha kolay yapacağı, dalgalı ve kıvırcık saçlıların ise fön veya düzleştirici kullanarak ulaşacağı bu saç modeli daha çok 16-19 yaş gençler için uygundur. 

Benzer Yazılar

0 yorum