Sponsor

Watsons

Hangi Telefon Sizin Stiliniz?

By 16:15:00 , ,

Kullandığınız telefonlar'ın karakteristik özelliğinize göre farklılık gösterdiğini ve siz değil telefonların sizi seçtiğini biliyor muydunuz?


Hangi Telefon Sizin Stiliniz?
Telefonlar git gide akıllanır iken sizde yeni modelini alma yarışına girmişsinizdir. Telefon alırken özelliğine mi bakıyorsunuz, tasarımına mı? Yoksa ''Telefon dediğin özelliği de tasarımı da güzel olacak'' diyenlerden misiniz?
Hangi telefon kimin için uygundur, hangisi beklediğiniz telefon. Görsellik mi? İşlevsellik mi? Yoksa her ikiside mi?

  • SİZİN İÇİN 'TASARIM' ÖNEMLİ İSE..
Telefonda tasarıma ve görünüşe önem verenlerin sosyal hayatta kendilerini daha güçlü göstermek istedikleri bilinç altında yatan bir gerçek. Ayrıca güzelliği ve bakımlı olmayıda severler. Etrafında güzellikler görmek isterler. Herşeyin temiz ve bakımlı olması hoşlarına gider. Bu tür ortamlarıda severler.
Şık Telefon

    işkolik telefon
  • SİZİN İÇİN 'İŞLEVSELLİK' ÖNEMLİ İSE..
Telefonda fonksiyona önem verenlerin ise biraz işkolik olduğu söylenebilir. İşlerini halledebilcekleri kullanışlı bir alet onlara yeterde artar bile. Bu kişiler gündelik hayatlarında herşeyin yolunda olmasını isterler. Yapılacak bir iş olup olmadığını merak ederek yaşarlar ve yardım severdirler.

  • SİZİN İÇİN 'HEM TASARIM HEMDE İŞLEVSELLİK' ÖNEMLİ İSE..
Telefonda hem tasarım hem şıklık arayanlar ise, hayatında bir çok konuya önem veren mükemmeliyetçiliğe yakın kişilerin tercihi.
Giyimlerine, konuşmalarına ve her davranışına özen gösterenlerin telefon tercihleride bu yönde oluyor.

Hem görsellik hem işlevsellik arıyorlar. Aradıklarını da çoğu zaman bulamıyorlar. İlla ki bir özellik eksik kalıyor.

Kamerası güzel mi, Kamera hareket halinde nasıl çekiyor, kamera flashlı mı, su geçirmez mi, sağlam mı, fiyatı uygun mu? gibi sorulara cevap ararken birde bakmışsın yeni modellerin çıkmasını bekliyorsun.Hangi Telefon Sizin Stiliniz?

  • SİZİN İÇİN HERŞEY ÖNEMSİZ İSE..
Telefonda hiç bir şeye önem vermeyenlerde var ki onlar  ''Alo desin yeter'' modundalar. Bu kişiler genellikle teknolojiyi kavrayamayan kişiler olup babanelerde ve dedelerde görülebilir.

Benzer Yazılar

0 yorum